HAKKIMIZDA

Turtas Group

Neredeyse Türkiye Cumhuriyeti’nin mimarlık hikayesinin yarısına şahitlik etmiş olan şirketimiz geçen zamanla birlikte Mimarlık ve İnşaat alanlarında uzmanlığının zirvesine ulaşmıştır.

İkinci kuşak aile bireylerinin katılımlarıyla uzmanlık alanları da genişleyen ve çeşitlenen Turtaş, 1997 yılında elektrik ve elektronik sektörlerinde, 2002 yılında HES projeleri ve akım ölçüm istasyonları kurulumları ile enerji sektöründe, 2007 yılında Gürcistan’ın Tiflis şehrinde açılan ilk yurtdışı ofisi ile yurtdışı mimari proje, yurtdışı inşaat taahhüt ve inşaat malzemeleri ihracatı sektörlerinde, 2012 yılında yurtiçi ve yurtdışı gayri menkul yatırım danışmanlığı sektöründe, 2015 yılı itibari de halkla ilişkiler ve reklamcılık sektörlerinde, 2017 yılı itibari ile de temizlik malzemeleri, kozmetik ürünler ve kağıt ürünleri sektörlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK

Turtas Group

Sürdürübilirliğin doğa ve insan için büyük önem taşıdığının farkındayız.Bu sebeple ofislerimizin hepsini %90 geridönüştürülebilir ofisler olarak tasarlıyoruz. Yaptığımız projelerde doğanın çeşitliliğinin ve üretkenliğinin devamlılığını temel hareket noktası olarak alıyoruz.

Turtas Group University Collaborations

Turtaş Grup olarak asıl değeri yaratanın insan olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple bizim için hem çalışanlarımızın hem de yeni kuşakların daha güzel bir dünya yaratmasına yardımcı olmak için üniversitelerle olan işbirliğimizin kilit noktası olduğuna inanıyoruz.

Turtas Group Proud Sponsor of KTÜ North Project Team

Her yeni gün işimize karşı olan heyecanımızı yeniliyor ve büyütüyoruz. Atılmamış adımı atmak, oyunun kurallarını her gün biraz daha geliştirmek, koyduğumuz hedefleri her gün biraz daha yükseltmek ve bu amaçların peşinde emin adımlar atmak Turtaş’ın çizgisi. Adımlarımızı atarken fark yaratanın insan olduğunu biliyoruz.

                                                                                

©[2018] Turtaş Grup | Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?